Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: file
gl: ficheiro

en: Custom
gl: Personalizado

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: revert
gl: volver

en: Styles
gl: Estilos

en: Edit %name style
gl: Editar estilo %name

en: Override defaults
gl: Sobrescribir valores predeterminados

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Select an effect to add.
gl: Seleccionar un efecto para engadilo.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
gl: O estilo %style foi sobrescrito, o que lle permite cambiar a sua configuración.

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: Create new style
gl: Crear estilo novo

en: Style %name was created.
gl: Creose o estilo %name.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
gl: Por favor, para os nomes de estilos, use só caracteres alfanuméricos, guións baixos (_) e normais (-).

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
gl: Actualmente non hai estilos. <a href="!url">Engadir un novo</a>.

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe
