Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: file
sl: datoteka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: revert
sl: povrni
