Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: file
sq: skedar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: revert
sq: rikthe
