Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: file
ast: ficheru

en: Custom
ast: Personalizáu

en: revert
ast: desfacer
