Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: file
eo: dosiero

en: Custom
eo: Propra

en: revert
eo: malfari

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
