Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: file
hy: ֆայլ

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը

en: Create new style
hy: Ստեղծել նոր ոճ
