Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: file
lt: failas

en: Custom
lt: Savitas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Preset
lt: Numatyta

en: Edit %name style
lt: Redaguoti stilių - %name

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Select an effect to add.
lt: Pasirinkite kokį efektą norite pridėti.

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Create new style
lt: Sukurti naują stilių

en: Style %name was created.
lt: Stilius %name sukurtas.

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai
