Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: file
nl: bestand

en: Custom
nl: Aangepast

en: Overridden
nl: Overschreven

en: revert
nl: terugzetten

en: Styles
nl: Stijlen

en: Edit %name style
nl: Stijl %name bewerken

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Select an effect to add.
nl: Bewerking selecteren om toe te voegen.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
nl: De stijl %style werd overschreven, zodat u de instellingen kunt wijzigen.

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: Create new style
nl: Een nieuwe stijl aanmaken

en: Style %name was created.
nl: De stijl %name is aangemaakt.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
nl: Gebruik alleen kleine letters en cijfers, onderstrepingstekens (_) en koppeltekens (-) voor de naam van de stijl.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn momenteel geen stijlen. <a href="!url">Voeg een stijl toe</a>.

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Thumbnail for !filename.
nl: Miniatuur voor !filename

en: file styles
nl: bestandsstijlen
