Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Styles
ps: ډولونه

en: Update style
ps: ډول اوسمهالیزول

en: Style name
ps: ډول نوم
