Styles (7.x-2.0-alpha7) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: file
si: ගොනුව
