Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ

en: Create new style
gu: નવી શૈલી બનાવો

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
