Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: file
is: skrá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Overridden
is: Yfirritað

en: revert
is: bakfæra
