Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: file
jv: berkas

en: Custom
jv: Kostum

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: revert
jv: balékna

en: Edit %name style
jv: Nyunting gagrag %name

en: Override defaults
jv: Numpuki gawan asline

en: Update style
jv: Nganyari gagrag

en: Select an effect to add.
jv: Milih efek kanggo nambahi.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
jv: Gagrag %style uwis ditumpuki, ngidinaké Sampéyan kanggo ngowahi setélan.

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: Create new style
jv: Gawé gagrag anyar

en: Style %name was created.
jv: Gagrag %name uwis digawé.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
jv: Kula suwun namung nggunakaké karakter huruf cilik, angka, garis ngisor (_), lan tandha hubung (-).

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
jv: Saiki ora ana gagrag. <a href="!url">Tambahi sing anyar</a>.

en: Image styles
jv: Gagrag gambar
