Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप
