Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: file
sr: фајл
