Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: file
te: ఫైలు
