Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: file
th: แฟ้ม

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ
