Styles (7.x-2.0-alpha6) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: file
az: fayl

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Styles
az: Üslublar

en: Select an effect to add.
az: Əlavə etmək üçün effekt seçin.

en: Style name
az: Stil adı

en: Create new style
az: Yeni üslub yaradın

en: Style %name was created.
az: Stil %name yaradıldı.

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
