Styles (7.x-2.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: file
ka: ფაილი

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Style name
ka: სტილის სახელი
