Style Stripper (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Module
ar: الوحدة

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Theme settings
ar: إعدادات السمة
