Style Stripper (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Module
da: Modul

en: File ID
da: Fil-ID

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: The name of the module.
da: Modulets navn
