Style Stripper (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Module
es: Módulo

en: File ID
es: ID del archivo

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Theme settings
es: Opciones de tema visual

en: The name of the module.
es: El nombre del módulo.
