Style Stripper (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Module
et: Moodul

en: File ID
et: Faili ID

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded
