Style Stripper (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Module
hu: Modul

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: The name of the module.
hu: A modul neve.
