Style Stripper (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Module
id: Modul

en: File ID
id: ID berkas

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Theme settings
id: Pengaturan tema
