Style Stripper (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Module
lv: Modulis

en: File ID
lv: Faila ID

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi
