Style Stripper (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Module
pl: Moduł

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki
