Style Stripper (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Module
tr: Modül

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Theme settings
tr: Tema ayarları
