Style Stripper (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Module
uk: Модуль

en: File ID
uk: ID файла

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: The name of the module.
uk: Ім'я модуля
