Style Stripper (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Module
ca: Mòdul

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema
