Style Stripper (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Module
cs: Modul

en: File ID
cs: ID souboru

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu
