Style Stripper (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Module
fi: Moduuli

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset
