Style Stripper (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Module
it: Modulo

en: File ID
it: ID file

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Theme settings
it: Impostazioni tema
