Style Stripper (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Module
ja: モジュール

en: File ID
ja: ファイルID

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Theme settings
ja: テーマの設定
