Style Stripper (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden
