Style Stripper (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Module
ru: Модуль

en: File ID
ru: ID файла

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Theme settings
ru: Настройки темы
