Style Stripper (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Module
sk: Modul

en: File ID
sk: ID súboru

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy
