Style Stripper (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Module
az: Modul

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri
