Style Stripper (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Module
de: Modul

en: File ID
de: Datei-ID

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Theme settings
de: Theme-Einstellungen

en: The name of the module.
de: Der Name des Moduls.

en: CSS file
de: CSS-Datei

en: No files found
de: Keine Dateien gefunden
