Style Stripper (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Module
eu: Modulua

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak
