Style Stripper (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Module
he: מודול

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב
