Style Stripper (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Module
lt: Modulis

en: File ID
lt: Failo ID

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai
