Style Stripper (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Module
fa: ماژول

en: File ID
fa: هویت فایل

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته
