Style Stripper (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Module
pt: Módulo

en: File ID
pt: ID do arquivo

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Theme settings
pt: Configurações de tema
