Style Stripper (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Module
ro: Modul

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Theme settings
ro: Setări temă
