Style Stripper (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Module
sv: Modul

en: File ID
sv: Filens ID

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema
