Style Switcher (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Path
gl: Ruta

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Style
gl: Estilo

en: Add style
gl: Añadir estilo

en: Enable !title
gl: Activar @title

en: Set !title as default
gl: Seleccionar !title como predeterminada
