Style Switcher (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Style
is: Stíll

en: Enable !title
is: Virkja !title

en: Set !title as default
is: Virkja !title sem sjálfgefið
