Style Switcher (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
