Style Switcher (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Style
sk: Štýl

en: Add style
sk: Pridať štýl

en: Enable !title
sk: Povoliť !title

en: Set !title as default
sk: Nastaviť !title ako predvolené
